DKN XG-10

80 kg

80 kg

Vysoký výkon stroja DKN XG10PRO s preťažením vibrácií 12G ho predurčuje pre komplexnú škálu nasadenie a prístroj je vhodný aj pre tréning aktívnych športovcov. Všetko podčiarkuje nový farebný 3D displej s integrovaným virtuálnym trénerom.Špičkové materiály a kvalitná konštrukcia umožňujú profesionálne používanie XG10Pro bez obmedzenia aj vo fitness centrách.

• môžem tento stroj len odporučiť je perfektný a s cvicenim sa dosahuju perfektne vysledky

hladal som dlho medzi vibracnymi plosinami az som sa rozhodol pre Dkn technology a urobil som spravne pri predaji som mal moznost masinu vyskusat v prevadzke Fi. VIBRAMAX KTORA JE VYHRADNYM DISTRIBUTOROM ZN.Dkn na SLOVENSKU A okamžite som bol rozhodnutý takisto by som rad vyzdvihol profesionalneho pristupu predavajuceho som max spokojny a doporucujem

• Perfektná mašina

Profi stroj a veľká možnosť cvikov