Duvlan Crazy

Nosnosť
120 kg
27 kg

• , zakúpené v Duvlan.sk

Zatial vysledky nevidim ešte kratko ho mam ale fajn sa na nom cviči a som celkom spokojna :-)

• somm spokojná

som veľmi spokojná.

• , zakúpené v Gym.sk

• Ideálne uvoľnenie a rozhýbanie všetkých kĺbov.

Tento produkt som vyskúšala v posilňovni a cítila som sa skvelo po namáhavom cvičení, využila som Vašu výhodnú ponuku a som nesmierne spokojná, že mám tento vibračný prístroj teraz aj doma :-)

Výkon
500 W
Nosnosť
120 kg
27 kg

Vibromasážny stroj DUVLAN Crazy je ideálnou pomôckou pre posilňovanie a formovanie postavy. Zvyšuje pohyblivosť kĺbov, zlepšuje krvný obeh a pôsobí priaznivo proti stresu a depresii. Masáž uvoľňuje namáhané svalstvo a upevňuje väzivo. Cvičenie na vibromasážnom stroji DUVLAN Crazy je efektívne, uvoľňujúce, bezpečné a časovo nenáročné.

• pomáha k rýchlemu a efektívnemu formovaniu postavy a redukcii váhy
  • zlepšuje krvný obeh
  • účinne pôsobí pri liečbe, bolesti a stuhlosti kĺbov a svalov
  • zlepšuje rovnováhu a koordináciu
  • účinný v boji s celulitídou
  • bojuje so stresom a depresiou

Technický popis:

• výkon motora: 300W
  • computer s tromi LED displejmi
  • LED computer zobrazuje program, čas a rýchlosť
  • 1 manuálny program (HL)
  • 3 prednastavené programy (P1, P2, P3)
  • 1-10 minútový program
  • snímače tepovej frekvencie v rukovätiach
  • rozmery: 61 x 65 x 122 cm
  • nosnosť: 150 kg
  • hmotnosť: 27 kg

Záručný servis bez nákladov!

Najvýhodnejšia cena na trhu!

POTREBUJETE PORADIŤ NAPÍŠTE NÁM CEZ KONTAKTNÝ FORMULÁR.

• , zakúpené v Duvlan.sk

Som veľmi veľmi spokojná

• somm spokojná

som veľmi spokojná.

• , zakúpené v Gym.sk

• Ideálne uvoľnenie a rozhýbanie všetkých kĺbov.

• Kvalita a cena

Výborná kvalita produktu a a dobrá cena